Soğanlık bilgisayar servisi, Soğanlık bilgisayar servis, Soğanlık bilgisayar teknik servisi, Soğanlık bilgisayar teknik servis, Soğanlık bilgisayar yedek parca servis, 11

Soğanlık Bilgisayar Servis (0552) 612 44 61


TEL: 0552 612 44 61

Soğanlık Bilgisayar Servisi

Soğanlık Bilgisayar Servisi için doğru adres

Soğanlık Bilgisayar olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı ve soğanlık bilgisayar servisi sunacağımızdan eminiz, Yerinde Teknik Servis Hizmeti konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz…

Bilgisayarınız bozulduğunda kapı kapı dolaşıp Soğanlık’da Bilgisayarcı aramak yerine bize ulaşmanız veya aramanız yeterli olacaktır. Size firmamızdan bir personel yönlendirilir ve Soğanlık Bilgisayar servisi ve tamiri ile ilgili hemen, hemen her şey gezici soğanlık bilgisayar servis araçlarımızda mevcuttur. Böylelikle tekrar git gel yapılmaz ve bilgisayarınızdaki sorunlar giderilirken zaman kaybetmezsiniz.

Markası, modeli, sorunu, servis günü, servis saati ne olursa olsun servis arkadaşlarımıza telefonda arıza hakkında ve bilgisayarın arıza yapmadan önceki süreci ile ilgili detaylı bilgi verebilir ve alabilirsiniz. Bu noktada sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. Soğanlık bilgisayar tamiri ve servisi konusunda bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.

ACİL SOĞANLIK BİLGİSAYAR SERVİSİ – Nöbetçi Soğanlık Bilgisayar Servisi yiz.

En hızlı ve uygun maliyetlere bilgisayarsınızı tamir edebiliriz.

Ayrıca Unutmayın Soğanlık bilgisayar servisi, soğanlık gaming bilgisayar servisi ve soğanlık gaming notebook servisi hizmetide vermektedir.

Eğer Soğanlıkta oturuyorsanız ve Bilgisayarınızı, notebook veya laptop unuzu satmak istiyorsanız alım ve satım işlenmide yapmaktayız.

Ayrıca Soğanlık teknik servis merkezimize kabul ettiğimiz arızalı ürünleriniz ile ilgili tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır. Notebook onarımı, masaüstü bilgisayar onarımı, sistem problemleri, virüs temizliği v.b her türlü ihtiyaçlarınızı Soğanlık teknik servis merkezimizde kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktayız.

Soğanlık Bilgisayar Servisi

Asus servisi, Casper servisi, Lenovo servisi, Hp servisi, Acer servisi, Probook servisi, Fujitsu Siemens servisi, Dell servisi, Msi servisi, Toshiba servisi, Sony servisi, Soğanlık Adsl Kurulumu, Fiber İnternet Kurulumu, Soğanlık internet kurulumu, bilgisayar bakim anlaşmasi, web tasarim, Soğanlık Bilgisayar Servisi, Soğanlık Bilgisayar Teknik Servisi, Soğanlık Notebook Tamiri, Soğanlık Bilgisayar Hizmeti, Soğanlık Evlere Bilgisayar Servisi, Soğanlık işyerlerine Bilgisayar Servisi, Soğanlık Notebook Servisi, Soğanlık Ağ Kurulumu, Soğanlık Modem Kurulumu, Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi, Bakım Sözleşmesi, Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu, Soğanlık Network (Ağ) Kurulumu ve Desteği, Soğanlık Bilgisayar Yedek Parçası, Notebook Satışı, Soğanlık Kurumsal Bakım Anlaşması, Data(Veri) Kurtarma, Soğanlık Pc Onarımı, Soğanlık Bilgisayarcı, Soğanlık Pc Teknik Servisi, Bilgisayar, Soğanlık Bilgisayarcılar, Soğanlık Bilgisayar Tamircisi, Soğanlık Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Satın al, Tamirci, Servisi, Vaio servisi, Exper servisi, Samsung servisi, Compaq servisi, Soğanlık bilişim hizmetleri, network problemleri, ağ problemleri, Soğanlık internet servisi, internet problemleri, internet sorunu, Soğanlık Bilgisayar Satışı, Soğanlık Pc Bakımı, Soğanlık Masaüstü Bilgisayar Servisi, Soğanlık Dizüstü Servisi, Soğanlık Bilgisayar Tamiri, Notebook Yedek Parça, Soğanlık Teknik Servisi, Soğanlık Bilgisayar Bakım Anlaşması, Soğanlık Notebook Formatı, Notebook Ekran Tamiri, Soğanlık Notebook Teknik Servisi, Laptop Lcd Tamiri, Soğanlık Laptop Tamiri, Soğanlık Laptop Servisi, Soğanlık Laptop Teknik Servisi, Pc Yedek Parçası, Soğanlık Bilgisayar Servisleri, Soğanlık Bilgisayar Onarımı, Soğanlık Yerinde Bilgisayar Servisi, Soğanlık Bilgisayar Bakımı, Soğanlık Bilgisayar Format Servisi, Soğanlık Bilgisayar Desteği, iş yerlerine Pc Servisi, Soğanlık bilişim şirketi, Pc Servisleri, Soğanlık bilgisayar şirketi, Soğanlık bilgisayar şirketleri, yerinde teknik servis ve merkezimizde teknik servis olmak üzere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Verdiğimiz Hizmet Tipleri:

Ev Kullanıcılarına Verdiğimiz Hizmetler; Ev kullanıcıları için bilişim cihazlarında yaşanan sorunlar büyük dert olmuştur. Ev kullanıcılarının yaşadığı en büyük zorluklardan biri masaüstü bilgisayarlarındaki sorunları için bilgisayarlarını bilgisayar servislerine bırakmak olmuştur. Çünkü masaüstü bilgisayarların taşınması zor olduğu için bir servise götürmek ve sonrasında geri getirmek oldukça güçtür. Bunun yerine ev kullanıcıları yaşadığı sorunlar için eve destek hizmeti talep etmesi durumunda sorunların daha çabuk çözülmesini ve zaman kazanımını sağlayacaktır.

Ev Kullanıcılarının Destek Talepleri;

Bilgisayar(PC, Laptop, Ultrabook, Netbook) yavaşlık sorunu.
İnternet erişim-bağlantı sorunu.
Modem ve Access Point(Kablosuz Erişim Noktası) kurulumu.
Wireless (Wifi) parolasının değiştirilmesi.
Bilgisayar(PC, Laptop, Ultrabook, Netbook) genel bakımı ve termal macun değişimi.
Bilgisayar donanımında upgrade(yükseltme) işlemi.
İşletim Sistemi ve programların lisans tedariği.
Bilgisayar(PC, Laptop, Ultrabook, Netbook) parça tedariği.
Bilgisayarlara uygulama/program kurulumu.
Ev içinde network(ağ) kablosunun çekilmesi.
Yazıcı/tarayıcı/plotter kurulumu.
İşletim sistemi ve uygulamalarda yaşanan hata bildirimleri.
İnternet yavaşlık probleminin tespiti.
Yazıcı toneri veya yazıcı kartuş talebi.

Bilgisayarlarda yapılan genel bakım ve termal macun değişimi ısınma problemlerinin önüne geçerek bilgisayarın performansının artmasında yardımcı olur. Genel bakımda bilgisayarlar tozlardan arındırılır. Anakart üzerinde termal pad varsa bu termal padler değiştirilir. Yapılan bu işlemler sonrasında bilgisayarın ömrü de uzamış olur. Çünkü bir çok bilgisayar yetersiz performanstan dolayı yerini yeni bilgisayara bırakıyor.

Firmalara, Şirketlere ve Kurumlara Verdiğimiz Hizmetler;

Yıllık Bilgi İşlem(Bilgisayar) Bakım Sözleşmesi Hizmetleri
Server Satışı, Kurulumu ve Yapılandırılması
Firewall Satışı, Kurulumu ve Yapılandırılması
Network(Ağ) Altyapı Kablolama ve Kurulumu
Network(Ağ) Sorunlarının Çözümü
Windows İşletim Sistemleri Satışı ve Kurulumu
Microsoft Ofis Programları Satışı ve Kurulumu
Antivirüs Yazılımları Satış ve Kurulumu (Eset, Sophos, Kaspersky vb.)
Orijinal ve Muadil Yazıcı Toneri ve Yazıcı Kartuşu Satışı
Bilgisayar Satışı, Tamiri ve Yerinizde Destek Hizmeti
Bilgisayar, Laptop, Ultrabook, Netbook ve Mac İşletim Sistemi Format Hizmeti
Bilgisayar Bakımı, Virüs ve Spam Temizliği
Modem Satışı ve Kurulumu
Access Point Satışı ve Kurulumu
Bilgisayar Yedek Parça Satışı ve Kurulumu
Kamera Güvenlik Sistemleri Satışı ve Kurulumu

Etiket(Tag):

Soğanlık ilçesi için verdiğimiz diğer hizmetler;

Soğanlık bilgisayar tamiri

Soğanlık bilgisayar teknik servisi

Soğanlık bilgisayar servisi

Soğanlık laptop tamiri

Soğanlık laptop servisi

Soğanlık ultrabook tamiri

Soğanlık ultrabook servisi

Soğanlık netbook tamiri

Soğanlık netbook servisi

Soğanlık modem kurulumu

Soğanlık Access point(kablosuz erişim noktası) kurulumu

Soğanlık kartuş, toner, muadil toner satışı

Soğanlık kartuş, toner dolumu

Soğanlık network(ağ) kurulumu

Soğanlık veri yedekleme

Soğanlık data(veri, bilgi) kurtarma

Soğanlık web tasarımı

Soğanlık apple servisi

Soğanlık apple tamiri

Soğanlık bilgisayarcılar

Soğanlık Bilgisayar Servis (0552) 612 44 61 ile Benzer Yazılar:

11 Şubat 2024 Saat : 12:29

Kategoriler


Acer Servisi Anadolu Yakası Apple Servisi Apple Servisi Asus Servisi Bilgisayar Servisi Soğanlık Casper Servisi Compaq Servisi Dell Servisi Exper Servisi Hp Servisi Kartal Lenovo Servisi Msi Servisi Notebook Tamiri Soğanlık Packard Bell Servisi Soğanlık Soğanlık Apple Servisi Soğanlık Bilgisayar soğanlık bilgisayar servis soğanlık bilgisayar servisi Soğanlık Bilgisayar Tamiri Soğanlık Bilgisayar Tamir Servisi Soğanlık Bilgisayar Teknik Servis Soğanlık Bilgisayar Teknik Servisi Soğanlık Gaming Bilgisayar Servis Soğanlık iMac Servisi Soğanlık iPad Servisi Soğanlık iPhone Servisi Soğanlık Laptop Servisi Soğanlık Laptop Tamiri Soğanlık Macbook Servisi Soğanlık Mac Servisi Soğanlık Notebook Soğanlık Notebook Servis Soğanlık Notebook Servisi Soğanlık Notebook Tamir Soğanlık Notebook Tamiri Soğanlık Notebook Tamir Servisi Soğanlık Tablet Servisi Toshiba Servisi Uğurmumcu Asus Servisi Yakacık Bilgisayar Servis Yakacık Bilgisayar Servisi Yakacık Bilgisayar Teknik Servis Yakacık Bilgisayar Teknik Servisi
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN