Soğanlık bilgisayar servisi, Soğanlık bilgisayar servis, Soğanlık bilgisayar teknik servisi, Soğanlık bilgisayar teknik servis, Soğanlık bilgisayar yedek parca servis, 11

Adalar Notebook Tamiri (0552) 612 44 61


TEL: 0552 612 44 61

Adalar NOTEBOOK TAMİRİ

Adalar Notebook Tamiri, yazılımsal ve donanımsal tüm sorunlarınız için hizmetinizde. Üstelik, yerinde servis hizmeti sunuyoruz! Adalar bölgesindeki merkez mahallesi, sokak ve caddesi dahil tüm ilçe, gezici servis ekiplerimizce hizmet ağımızdadır.

Bilgisayar, notebook, tablet cihazların tümü teknik servis hizmetimizin kapsamındadır. Ayrıca, ücretsiz arıza tespiti yaparak, gereksiz gördüğünüz veya istemediğiniz masraflara girmenizi önlüyoruz. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak görüyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz!

Anakart tamiri, değişimi, onarımı ve bakımı. ekran kartı chipset değişimi, tablet dokunmatik ekran cam değişimi ve tamiri, yedek parçaları,

Lcd led floresan ekran değişimi tamiri, onarımı ve bakımı fiyatları,

Alt üst kasa tamiri, ön arka kasa tamiri ücreti, cover kasa, komple kasa ve menteşe tamiri onarımı ve değişimi,

Batarya (pil) değişimi ücreti, şarj aleti tamiri ve çeşitleri, şarj cihazı adaptörü ne kadar,

Fan arızası (fan çok ısınıyor) tamiri temizliği onarımı, değişimi ve bakımı,

Karşılaştığınız her sorun için, yetkili servis kalitesinde ve Garantili çözüm sunuyoruz!

soğanlık notebook tamiri Bilgisayar firması olarak, müşteri memnuniyetini hedefliyoruz!

Pc, bilgisayar, notebook, laptop, dizüstü, tablet, ürünlerinize destek veriyoruz.

Sıkça Karşılaştığımız Sorunlardan Bazıları;

Lcd led floresan ekran (monitör) kırıldı, ekran çatlak, görüntü gelmiyor(görüntü karanlık olarak geliyor), mavi ekran sorunu var, siyah ekran sorunu var, ekranda çizgiler çıkıyor, ekran çizgileri (çizikli ekran), mavi yeşil sarı çizgiler çıktı, ekranda mürekkep akıntısı var, dokunmatik cam kırık, iç ekran kırıldı, klavye tuş takımı çıktı veya kırıldı, su – çay – kola – içki vs döküldü, sıvı teması oldu, açılış şifresini unuttum ne yapmalıyım, kapanma sorunu, usb görmüyor – okumuyor, wi fi bağlanmıyor – kopuyor gibi sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

Ses kartı tamir, hoparlör onarım, işletim sistemi kurulumu, orjinal windows kurulum ve format atma. Win xp, Vista, 7, 8, 10, 11 yükleme, sıfırlama ve hızlandırma, format nasıl atılır?, recovery, anakart, ekran kartı chipset değişimi, onarımı ve tamiri, chip değişimi, lcd led inverter, data (flex) kablosu değişimi, optik sürücü, cd dvd rom, ram değişimi, bellek, hafıza yükseltme, Hard disk (sabit disk) Hdd Data(veri, bilgi) Kurtarma yedekleme, taşıma transferi, soket, jack girişi, şarj yeri, şarj ucu, şarj aleti girişi, adaptör girişi kablo kopması kırılması, Şifre Kırma Kaldırma, program yükleme.

‘’Adalar Notebook Tamiri’’, Adalar Bilgisayar Servisi Fabrika Bayi No, Adalar Bilgisayar Tamircisi, Adalar’da En Yakın Bilgisayarcı Yerleri, Adalar de Bilgisayar Bayii Var Mı?, Bilgisayar Store Bayileri, Adalar Bilgisayar özel Servisi, Adalar Bilgisayar Servisi Numarası, Adalar Bilgisayar Servis Numaraları, Adalar Bilgisayar Müşteri Hizmetleri iletişim Destek Hattı Telefonu, Adalar Bilgisayar Servisi Adresi Nerede?, Akıllı Cep Telefonu Servisi, Adalar Ultrabook Servisi Nerde, Adalar Tablet Tamircileri.

Adalar bilgisayar servisi bilgisayarınızda meydana gelebilecek her türlü arızalara anında çözüm üretmektedir. Bilgisayarınızda meydana gelen donanımsal arızalarda bakım, onarım ve yedek parça hizmeti ile sizlere hizmet sağlamakta olan Adalar bilgisayar servisi bilgisayar tamiri konusunda en doğru adres olmanın garantisini vermektedir.

Bilgisayar arızasının işinde uzman bilgili bir kişi tarafından tamir edilmesi bilgisayarınızın ömrünü uzatır ve daha sağlıklı bir şekilde kullanım sağlar. Bu sebepten dolayı bilgisayarınızda en ufak bir arıza dahi meydana gelse bilgisayar servisine göstermenizde fayda var.

Bilgisayar Servisinin Sağladığı Hizmetler

Adalar bilgisayar servisi bilgisayarınızın her türlü arızası için hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bilgisayarınızda ihtiyaç duyulan her türlü yedek parça teminini de gerçekleştirmekte ve tüm bu hizmetleri uygun fiyatlar ile sağlamaktadır.

Bilgisayar arızalarında arızanın nasıl kaynaklandığı tespit edilir ve gerekli onarım sağlandıktan sonra kontrollü bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Adalar Bilgisayar Servisi Ücretleri

Adalar bilgisayar servisi müşterilerine uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Bilgisayar servis ücretlerinde sabit bir fiyat aralığı bulunmamaktadır. Bilgisayar servis ve tamir fiyatları bilgisayarda meydana gelen arızaya ve sorun çözümü için yapılan işe göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bunun yanı sıra bilgisayar arızasından dolayı bilgisayarınızın herhangi bir parçası örneğin ekran kartı zarar görmüş ise bu parça yenisi ile değiştirilmektedir. Bilgisayar servisinde parça değişimi müşterilerden ek ücret talep edilmektedir.

Adalar Bilgisayar Tamiri

Günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde gelişim göstermesi ile birlikte bilgisayar kullanımında da büyük oranda artış gözlemlenmektedir. Artık pek çok insan işlemlerini bilgisayar aracılığı ile çözümlemekte ve bilgisayarı aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Bilgisayarlarda bazen sistemsel olarak ya da kullanıma bağlı arızalar oluşabilmektedir. Tüm işlerini bilgisayar üzerinden yürütmekte olan bir kişi için bu durum oldukça kötüdür. Adalar bilgisayar tamiri bilgisayarınızda meydana gelen her türlü arızaya çözüm üretmekte ve bilgisayarınızı kurtarmaktadır.

Bilgisayar Arızalarında Adalar Bilgisayar Tamiri Yanınızda

Adalar bilgisayar tamiri her türlü donanım ve yedek parçaları ile müşterilerine kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sağlamayı hedef edinmektedir. Bilgisayarınızın her türlü arızasına çözüm bulan Adalar bilgisayar tamiri bilgisayarınızda meydana gelebilecek tüm donanım ve yazılım problemlerini çözümlemektedir.

Servis, bakım ve onarım hizmetleri ile her türlü desteği sağlamakta olan Adalar bilgisayar tamiri bilgisayarınızı ilk günkü gibi yenileyerek tarafınıza sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Bilgisayar Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilgisayar tamiri bilgi gerektirmekte olan bir işlemdir. Bilgisayar arızasını evde kendiniz düzeltmeye kalktığınızda istemeden de olsa bilgisayarınıza daha çok zarar verebilirsiniz. Bu sebepten dolayı işi uzman kişilere bırakmakta fayda var. Adalar bilgisayar tamiri işinde uzman personelleri ile sizlere uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Adalar bilgisayar tamiri arızanın hangi sebepten dolayı kaynaklandığını tespit ettikten sonra onayınız doğrultusunda tamir eder.

Adalar Bilgisayar Yerinde Servis

Adalar bilgisayar her türlü bilgisayar arızanızda yerinde servis hizmeti ile sizlere yardımcı olmakta ve sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Adalar bilgisayar yerinde servis hizmeti ile arızanızı bildirmeniz durumunda adresinize gelerek bilgisayarınızın bakım, onarım ve tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Yerinde servis hizmeti sadece yazılımsal problemlerde geçerlidir. Donanımsal problemlerde sizin bilgisayarınızı servise getirmeniz gerekmektedir.

Bilgisayar Yerinde Servis Hizmetinin Önemi

Özellikle bilgisayarı iş amaçlı kullanan ve tüm işlerini bilgisayar üzerinden yönetmekte olan kişilerde bilgisayar arızası işlerin aksamasına yol açabilmektedir. Adalar bilgisayar yerinde servis hizmeti ile müşterilerine kolaylık ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Bilgisayar üzerinden iş yürütmekte olan firmalarda bilgisayar arızası işlerin aksamasına sebep olmaktadır. Tamire giden bilgisayarların onarım ve bakım süreci daha uzun bir süreyi kapsayabilmekte bu durum bazen günleri alabilmektedir. Bu sebepten dolayı yerinde servis özellikle firmalar tarafından en çok tercih edilmekte olan tamir işlemidir.

Yerinde Servis İle Periyodik Bakım

Adalar bilgisayar yerinde servis hizmeti ile belirli aralıklar doğrultusunda bilgisayarlara yerinde bakım sağlamaktadır. Periyodik bakım ile bilgisayarların ömrü uzatılmakta ve herhangi bir arızaya yol açabilecek bir durum var ise önceden tedbir alınarak arıza oluşumu engellenmektedir. Özellikle ofiste bilgisayar ile işlerini yürütmekte olan kişilerin bilgisayarlarını periyodik bakım ile bilgisayarlarını sürekli kontrol ettirmesi gerektirmektedir. Yerinde servis periyodik bakımda bilgisayarın bağlantı kabloları, virüs kontrolleri, fonksiyon testleri ve diğer tüm bakımlar yetkili servis elemanı tarafından yapılmaktadır.

Adalar Bilgisayar Hizmetlerimiz :

Adalar Bilgisayarcı
Adalar Bilgisayar Servis
Adalar Bilgisayar Tamiri
Adalar Bilgisayar Tamir
Adalar Bilgisayar
Adalar Bilgisayarcılar
Adalar Teknik Servis
Adalar Bilgisayar Teknik Servis
Adalar Bilgisayar Teknik Servisi
Adalar Kartuş Dolumu
Adalar Toner Dolumu
Adalar Bilgisayarcı
Adalar Bilgisayar
Adalar Bilgisayarcılar
Adalar Teknik Servis
Adalar Bilgisayar Teknik Servis
Adalar Bilgisayar Teknik Servisi
Adalar Teknik Servis
Adalar Bilgisayarcı
Adalar Bilgisayar Satış
Adalar Bilgisayar Satın al
Adalar Tamirci
Adalar Tamirciler
Adalar Pc Toplama
Adalar Kartuş dolumu
Adalar Servis
Adalar İpod
Adalar Tablet pc
Adalar Yazıcı Tamiri
Adalar Notebook
Adalar Servis
Adalar Bilgisayar Servisleri
Adalar Bilgisayar Servisi
Adalar Bilgisayar Tamir
Adalar Bilgisayar Tamircisi
Adalar Bilgisayar Teknik Servisi
Adalar Bilgisayar Onarımı
Adalar Bilgisayar Bakımı
Adalar Bilgisayar Format Servisi
Adalar Bilgisayar Destek
Adalar Bilgisayar Yedek Parça
Adalar Yerinde Bilgisayar Servisi
Adalar Yerinde Bilgisayar Servisleri
Adalar Yerinde Bilgisayar Tamiri
Adalar Yerinde Bilgisayar Tamircisi
Adalar Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi
Adalar Yerinde Bilgisayar Onarımı
Adalar Yerinde Bilgisayar Bakımı
Adalar Yerinde Bilgisayar Format Servisi
Adalar Yerinde Bilgisayar Destek
Adalar Yerinde Bilgisayar Yedek Parça
Adalar Evlere Bilgisayar Servisi
Adalar Evlere Bilgisayar Servisleri
Adalar Evlere Bilgisayar Tamiri
Adalar Evlere Bilgisayar Tamircisi
Adalar Evlere Bilgisayar Teknik Servisi
Adalar Evlere Bilgisayar Onarımı
Adalar Evlere Bilgisayar Bakımı
Adalar Evlere Bilgisayar Format Servisi
Adalar Evlere Bilgisayar Destek
Adalar Evlere Bilgisayar Yedek Parça
Adalar Bilgisayar Yedek Parça
Adalar işyerlerine Bilgisayar Servisi
Adalar işyerlerine Bilgisayar Servisleri
Adalar işyerlerine Bilgisayar Tamiri
Adalar işyerlerine Bilgisayar Tamircisi
Adalar işyerlerine Bilgisayar Teknik Servisi
Adalar işyerlerine Bilgisayar Onarımı
Adalar işyerlerine Bilgisayar Bakımı
Adalar işyerlerine Bilgisayar Format Servisi
Adalar işyerlerine Bilgisayar Destek
Adalar işyerlerine Bilgisayar Yedek Parça
Adalar Pc Servisi
Adalar Pc Servisleri
Adalar Pc Tamiri
Adalar Pc Tamircisi
Adalar Pc Teknik Servisi
Adalar Pc Onarımı
Adalar Pc Bakımı
Adalar Pc Format Servisi
Adalar Pc Destek
Adalar Pc Yedek Parça
Adalar Laptop Lcd Tamiri
Adalar Notebook Ekran Tamiri
Adalar Notebook Tamiri
Adalar Notebook Formatı
Adalar Notebook Servisi
Adalar Bilgisayar Bakım Anlaşması
Adalar Notebook Teknik Servisi
Adalar Notebook Servisi
Adalar Notebook Servisleri
Adalar Notebook Tamiri
Adalar Notebook Tamircisi
Adalar Notebook Teknik Servisi
Adalar Notebook Onarımı
Adalar Notebook Bakımı
Adalar Notebook Format Servisi
Adalar Notebook Destek
Adalar Notebook Yedek Parça
Adalar Laptop Servisi
Adalar Laptop Servisleri
Adalar Laptop Tamiri
Adalar Laptop Tamircisi
Adalar Laptop Teknik Servisi
Adalar Laptop Onarımı
Adalar Laptop Bakımı
Adalar Laptop Format Servisi
Adalar Laptop Destek
Adalar Laptop Yedek Parça
Adalar Dizüstü Servisi
Adalar Dizüstü Servisleri
Adalar Dizüstü Tamiri
Adalar Dizüstü Tamircisi
Adalar Dizüstü Teknik Servisi
Adalar Dizüstü Onarımı
Adalar Dizüstü Bakımı
Adalar Dizüstü Format Servisi
Adalar Dizüstü Destek
Adalar Dizüstü Yedek Parça
Adalar Masaüstü Bilgisayar Servisi
Adalar Yerinde Teknik Servis
Adalar Bakım Sözleşmesi
Adalar Uzak Masaüstü Servisi
Adalar Teknik Destek
Adalar Veri Kurtarımı
Adalar Toner Dolumu
Adalar Özel Servisi
Adalar Bilgisayar çökmesi,
Adalar işletim sistemi çökmesi,
Adalar İşletim sisteminin bozulması,
Adalar Bilgisayarınızın arızalanması,
Adalar Network’ü görememek,
Adalar Ağ kablosu sorunları,
Adalar Bilgisayar kilitlenmesi,
Adalar Bilgisayarın donması,
Adalar İnternete bağlanamamak,
Adalar Uzun süren 3d max v.b. programlarının render sürelerini %600 hızlandırmak
Adalar Laptop’a görüntü gelmemesi yada herhangi bir donanımının sorununu gidermek,
Adalar Bilgisayarınızda yada laptop’ınızda internet sorunu,
Adalar Klavye yada mouse (farenizin) bozulması çalışmaması,
Adalar Trojan temizleme
Adalar Virüs bulaşması, virüs taraması, virüs programı
Adalar Bilgisayar (Masaüstü) bakım ve onarımı
Adalar Bilgisayar (Laptop) bakım ve onarımı
Adalar Bilgisayar yedek parça satışı
Adalar Web Tasarım
Adalar Hosting ve Domain Tescil
Adalar Ağ kurulumu
Adalar Ağ sorunlarını giderme
Adalar ADSL Başvurusu ve modem kurulumu
Adalar Monitör tamiri
Adalar Yazıcı tamiri ve bakımı
Adalar Toner kartuş satış ve dolumu
Adalar Virüs kaynaklı sorunlar ve virüs temizleme
Adalar Kaybolan ya da silinen verilerinizi kurtarma
Adalar Yeni bir donanım yada cihazın PC’ye tanıtımı
Adalar Her türlü donanım sorunlarınızı giderme
Adalar Kapasite arttırımı ve sistem montajı
Adalar İşletim sistemi kurulumu Win.Vista,Xp,98,Me,2003
Adalar Yazılım sorunları için gereken hizmetler
Adalar Komple sistem test / kontrol
Adalar Her tür kart test / kontrol
Adalar Bilgi yedek alma işlemleri (cd,dvd veya hardisk)
Adalar Disk test / kontrol veya format
Adalar Her tür pc için parça değişimi
Adalar Virüs Temizleme Desteği
Adalar Teknik Servis ortamında ücretsiz Arıza Tespiti
Adalar Modem Kurulumu Adsl
Adalar Antivirus Antitrojan vb. Danışmanlık (Virüsten Koruma)
Adalar Donanım ve yazılım Upgrade İşlemleri
Adalar Data (veri) Yedekleme İşlemleri
Adalar Data (veri) Kurtarma
Adalar Uzaktantan Bağlantı ile Destek
Adalar Server Satışı ve Kurulumu
Adalar Ağ Sistemleri Kurulum Hizmeti
Adalar Periyodik Bakım Aylık Bakım Anlaşmaları
Adalar Yazıcı Tamiri ve Kurulumu
Adalar Ticari Muhasebe Yazılım Satış ve Destek
Adalar Diğer Yazılım Paketleri
Adalar Lcd Servisi
Adalar Altyapı Yapısal Kablolama
Adalar Uzaktan Yönetim Yönetici Network Manager Sistemleri
Adalar Sistem Taşıma Hizmeti
Adalar İnternet Güvenlik ve Diğer Donanım Satışı ve Kurulumu

Adalarbilgisayar tamiri konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Adalariçerisinde bilgisayar ve laptop arızalarınıza hızlı ve kalıcı çözümler Adalarteknik servisimizde. Uygun maliyet, mükemmel müşteri desteği ve profesyonel bilgisayar onarımı… Bu üçünü bir arada bulmak Adalariçin hiç zor değil. Adalarbilgisayar arızalarınız için, en yakın bilgisayar tamircisi değil en iyi bilgisayar servisine ulaşmanız için yanınızdayız. Peki bilgisayar arızalarınız neler olabilir?

  • Bilgisayarınıza virüs mü bulaştı?
  • Çok yavaş ve optimizasyona mı ihtiyacı var?
  • Başlama aşamalarını artık doğru şekilde geçemiyor mu?
  • Dizüstü bilgisayarınızın ekranı mı kırıldı?
  • Veri yedekleme veya yeri kurtarma ihtiyacınız mı var?
  • Ev içi veya işyerinde bir bilgisayar sorunu veya ağ kurulumu konusunda size yardımcı olacak birine mi ihtiyacınız var?

En Yakın AdalarBilgisayar Servisi
Adalar Adsl Tamir
Adalar Ağ Kablolama
Adalar Bga Reballing
Adalar Bilgisayar Format
Adalar Bilgisayar Kurulumu
Adalar Bilgisayar Ram Yükseltme
Adalar Bilgisayar Tamiri
Adalar Ekran Değişimi
Adalar Eprom
Adalar Hard Disk Tamiri
Adalar İnternet Kurulumu
Adalar Juniper Firewall
Adalar Kurumsal Kablosuz Network
Adalar Kurumsal Masaüstü Bilgisayar Temini
Adalar Kurumsal Network Altyapı
Adalar Kurumsal Notebook Temini
Adalar Laptop Ekran Değişimi
Adalar Laptop Tamiri
Adalar Modem Kurulum
Adalar Monitör Tamiri
Adalar Network
Adalar Notebook Anakart Tamiri
Adalar Notebook Ekran Değişimi
Adalar Notebook Tamiri
Adalar Oem Parça
Adalar Pc Tamiri
Adalar Play Station Tamiri
Adalar Playstation Tamiri
Adalar Ps 3 Tamiri
Adalar Psp Go Tamiri
Adalar Server Kurulumu
Adalar Sistem Odası Tasarımı
Adalar Şubeler Arası VPN Kurulumu
Adalar Sunucu Kurulumu
Adalar Sunucu Temini
Adalar Tablet Ekran Değişimi
Adalar Tablet Tamiri
Adalar Teknik Servis
Adalar Toner
Adalar Veri Kurtarma
Adalar Yapısal Kablolama
Adalar Yedek Parça
Adalar Yerinde Bilgisayar Servisi
Adalar gaming bilgisayar servisi
Adalar gaming notebook teknik servisi ve tamiri
Adalar kamera alarm kurulumu
Adalar alarm teknik servisi
Adalar kamera alarm teknik servisi ve tamiri

Adalar Notebook Tamiri (0552) 612 44 61 ile Benzer Yazılar:

24 Şubat 2024 Saat : 12:17

Kategoriler


Acer Servisi Anadolu Yakası Apple Servisi Apple Servisi Asus Servisi Bilgisayar Servisi Soğanlık Casper Servisi Compaq Servisi Dell Servisi Exper Servisi Hp Servisi Kartal Lenovo Servisi Msi Servisi Notebook Tamiri Soğanlık Packard Bell Servisi Soğanlık Soğanlık Apple Servisi Soğanlık Bilgisayar soğanlık bilgisayar servis soğanlık bilgisayar servisi Soğanlık Bilgisayar Tamiri Soğanlık Bilgisayar Tamir Servisi Soğanlık Bilgisayar Teknik Servis Soğanlık Bilgisayar Teknik Servisi Soğanlık Gaming Bilgisayar Servis Soğanlık iMac Servisi Soğanlık iPad Servisi Soğanlık iPhone Servisi Soğanlık Laptop Servisi Soğanlık Laptop Tamiri Soğanlık Macbook Servisi Soğanlık Mac Servisi Soğanlık Notebook Soğanlık Notebook Servis Soğanlık Notebook Servisi Soğanlık Notebook Tamir Soğanlık Notebook Tamiri Soğanlık Notebook Tamir Servisi Soğanlık Tablet Servisi Toshiba Servisi Uğurmumcu Asus Servisi Yakacık Bilgisayar Servis Yakacık Bilgisayar Servisi Yakacık Bilgisayar Teknik Servis Yakacık Bilgisayar Teknik Servisi
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN