Soğanlık bilgisayar servisi, Soğanlık bilgisayar servis, Soğanlık bilgisayar teknik servisi, Soğanlık bilgisayar teknik servis, Soğanlık bilgisayar yedek parca servis, 11

Yakacık Bilgisayar Servisi (0552) 612 44 61


Yakacık Bilgisayar Servisi

Yakacık Bilgisayar Servisi için doğru adres

Yakacık Bilgisayar olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı ve Yakacık bilgisayar servisi sunacağımızdan eminiz, Yerinde Teknik Servis Hizmeti konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz…

Bilgisayarınız bozulduğunda kapı kapı dolaşıp Yakacık’da Bilgisayarcı aramak yerine bize ulaşmanız veya aramanız yeterli olacaktır. Size firmamızdan bir personel yönlendirilir ve Yakacık Bilgisayar servisi ve tamiri ile ilgili hemen, hemen her şey gezici Yakacık bilgisayar servis araçlarımızda mevcuttur. Böylelikle tekrar git gel yapılmaz ve bilgisayarınızdaki sorunlar giderilirken zaman kaybetmezsiniz.

Markası, modeli, sorunu, servis günü, servis saati ne olursa olsun servis arkadaşlarımıza telefonda arıza hakkında ve bilgisayarın arıza yapmadan önceki süreci ile ilgili detaylı bilgi verebilir ve alabilirsiniz. Bu noktada sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. Yakacık bilgisayar tamiri ve servisi konusunda bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.

ACİL Yakacık BİLGİSAYAR SERVİSİ – Nöbetçi Yakacık Bilgisayar Servisi yiz.

En hızlı ve uygun maliyetlere bilgisayarsınızı tamir edebiliriz.

Ayrıca Unutmayın Yakacık bilgisayar servisi, Yakacık gaming bilgisayar servisi ve Yakacık gaming notebook servisi hizmetide vermektedir.

Eğer Yakacıkta oturuyorsanız ve Bilgisayarınızı, notebook veya laptop unuzu satmak istiyorsanız alım ve satım işlenmide yapmaktayız.

Ayrıca Yakacık teknik servis merkezimize kabul ettiğimiz arızalı ürünleriniz ile ilgili tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır. Notebook onarımı, masaüstü bilgisayar onarımı, sistem problemleri, virüs temizliği v.b her türlü ihtiyaçlarınızı Yakacık teknik servis merkezimizde kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktayız.

Yakacık Bilgisayar Servisi

Asus servisi, Casper servisi, Lenovo servisi, Hp servisi, Acer servisi, Probook servisi, Fujitsu Siemens servisi, Dell servisi, Msi servisi, Toshiba servisi, Sony servisi, Yakacık Adsl Kurulumu, Fiber İnternet Kurulumu, Yakacık internet kurulumu, bilgisayar bakim anlaşmasi, web tasarim, Yakacık Bilgisayar Servisi, Yakacık Bilgisayar Teknik Servisi, Yakacık Notebook Tamiri, Yakacık Bilgisayar Hizmeti, Yakacık Evlere Bilgisayar Servisi, Yakacık işyerlerine Bilgisayar Servisi, Yakacık Notebook Servisi, Yakacık Ağ Kurulumu, Yakacık Modem Kurulumu, Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi, Bakım Sözleşmesi, Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu, Yakacık Network (Ağ) Kurulumu ve Desteği, Yakacık Bilgisayar Yedek Parçası, Notebook Satışı, Yakacık Kurumsal Bakım Anlaşması, Data(Veri) Kurtarma, Yakacık Pc Onarımı, Yakacık Bilgisayarcı, Yakacık Pc Teknik Servisi, Bilgisayar, Yakacık Bilgisayarcılar, Yakacık Bilgisayar Tamircisi, Yakacık Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Satın al, Tamirci, Servisi, Vaio servisi, Exper servisi, Samsung servisi, Compaq servisi, Yakacık bilişim hizmetleri, network problemleri, ağ problemleri, Yakacık internet servisi, internet problemleri, internet sorunu, Yakacık Bilgisayar Satışı, Yakacık Pc Bakımı, Yakacık Masaüstü Bilgisayar Servisi, Yakacık Dizüstü Servisi, Yakacık Bilgisayar Tamiri, Notebook Yedek Parça, Yakacık Teknik Servisi, Yakacık Bilgisayar Bakım Anlaşması, Yakacık Notebook Formatı, Notebook Ekran Tamiri, Yakacık Notebook Teknik Servisi, Laptop Lcd Tamiri, Yakacık Laptop Tamiri, Yakacık Laptop Servisi, Yakacık Laptop Teknik Servisi, Pc Yedek Parçası, Yakacık Bilgisayar Servisleri, Yakacık Bilgisayar Onarımı, Yakacık Yerinde Bilgisayar Servisi, Yakacık Bilgisayar Bakımı, Yakacık Bilgisayar Format Servisi, Yakacık Bilgisayar Desteği, iş yerlerine Pc Servisi, Yakacık bilişim şirketi, Pc Servisleri, Yakacık bilgisayar şirketi, Yakacık bilgisayar şirketleri, yerinde teknik servis ve merkezimizde teknik servis olmak üzere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Verdiğimiz Hizmet Tipleri:

Ev Kullanıcılarına Verdiğimiz Hizmetler; Ev kullanıcıları için bilişim cihazlarında yaşanan sorunlar büyük dert olmuştur. Ev kullanıcılarının yaşadığı en büyük zorluklardan biri masaüstü bilgisayarlarındaki sorunları için bilgisayarlarını bilgisayar servislerine bırakmak olmuştur. Çünkü masaüstü bilgisayarların taşınması zor olduğu için bir servise götürmek ve sonrasında geri getirmek oldukça güçtür. Bunun yerine ev kullanıcıları yaşadığı sorunlar için eve destek hizmeti talep etmesi durumunda sorunların daha çabuk çözülmesini ve zaman kazanımını sağlayacaktır.

Ev Kullanıcılarının Destek Talepleri;

Bilgisayar(PC, Laptop, Ultrabook, Netbook) yavaşlık sorunu.
İnternet erişim-bağlantı sorunu.
Modem ve Access Point(Kablosuz Erişim Noktası) kurulumu.
Wireless (Wifi) parolasının değiştirilmesi.
Bilgisayar(PC, Laptop, Ultrabook, Netbook) genel bakımı ve termal macun değişimi.
Bilgisayar donanımında upgrade(yükseltme) işlemi.
İşletim Sistemi ve programların lisans tedariği.
Bilgisayar(PC, Laptop, Ultrabook, Netbook) parça tedariği.
Bilgisayarlara uygulama/program kurulumu.
Ev içinde network(ağ) kablosunun çekilmesi.
Yazıcı/tarayıcı/plotter kurulumu.
İşletim sistemi ve uygulamalarda yaşanan hata bildirimleri.
İnternet yavaşlık probleminin tespiti.
Yazıcı toneri veya yazıcı kartuş talebi.

Bilgisayarlarda yapılan genel bakım ve termal macun değişimi ısınma problemlerinin önüne geçerek bilgisayarın performansının artmasında yardımcı olur. Genel bakımda bilgisayarlar tozlardan arındırılır. Anakart üzerinde termal pad varsa bu termal padler değiştirilir. Yapılan bu işlemler sonrasında bilgisayarın ömrü de uzamış olur. Çünkü bir çok bilgisayar yetersiz performanstan dolayı yerini yeni bilgisayara bırakıyor.

Firmalara, Şirketlere ve Kurumlara Verdiğimiz Hizmetler;

Yıllık Bilgi İşlem(Bilgisayar) Bakım Sözleşmesi Hizmetleri
Server Satışı, Kurulumu ve Yapılandırılması
Firewall Satışı, Kurulumu ve Yapılandırılması
Network(Ağ) Altyapı Kablolama ve Kurulumu
Network(Ağ) Sorunlarının Çözümü
Windows İşletim Sistemleri Satışı ve Kurulumu
Microsoft Ofis Programları Satışı ve Kurulumu
Antivirüs Yazılımları Satış ve Kurulumu (Eset, Sophos, Kaspersky vb.)
Orijinal ve Muadil Yazıcı Toneri ve Yazıcı Kartuşu Satışı
Bilgisayar Satışı, Tamiri ve Yerinizde Destek Hizmeti
Bilgisayar, Laptop, Ultrabook, Netbook ve Mac İşletim Sistemi Format Hizmeti
Bilgisayar Bakımı, Virüs ve Spam Temizliği
Modem Satışı ve Kurulumu
Access Point Satışı ve Kurulumu
Bilgisayar Yedek Parça Satışı ve Kurulumu
Kamera Güvenlik Sistemleri Satışı ve Kurulumu

Etiket(Tag):

Yakacık ilçesi için verdiğimiz diğer hizmetler;

Yakacık bilgisayar tamiri

Yakacık bilgisayar teknik servisi

Yakacık bilgisayar servisi

Yakacık laptop tamiri

Yakacık laptop servisi

Yakacık ultrabook tamiri

Yakacık ultrabook servisi

Yakacık netbook tamiri

Yakacık netbook servisi

Yakacık modem kurulumu

Yakacık Access point(kablosuz erişim noktası) kurulumu

Yakacık kartuş, toner, muadil toner satışı

Yakacık kartuş, toner dolumu

Yakacık network(ağ) kurulumu

Yakacık veri yedekleme

Yakacık data(veri, bilgi) kurtarma

Yakacık web tasarımı

Yakacık apple servisi

Yakacık apple tamiri

Yakacık bilgisayarcılar

Soğanlık Bilgisayar Servisi

Yakacık Bilgisayar Servisi (0552) 612 44 61 ile Benzer Yazılar:

11 Şubat 2024 Saat : 1:09

Kategoriler


Acer Servisi Anadolu Yakası Apple Servisi Apple Servisi Asus Servisi Bilgisayar Servisi Soğanlık Casper Servisi Compaq Servisi Dell Servisi Exper Servisi Hp Servisi Kartal Lenovo Servisi Msi Servisi Notebook Tamiri Soğanlık Packard Bell Servisi Soğanlık Soğanlık Apple Servisi Soğanlık Bilgisayar soğanlık bilgisayar servis soğanlık bilgisayar servisi Soğanlık Bilgisayar Tamiri Soğanlık Bilgisayar Tamir Servisi Soğanlık Bilgisayar Teknik Servis Soğanlık Bilgisayar Teknik Servisi Soğanlık Gaming Bilgisayar Servis Soğanlık iMac Servisi Soğanlık iPad Servisi Soğanlık iPhone Servisi Soğanlık Laptop Servisi Soğanlık Laptop Tamiri Soğanlık Macbook Servisi Soğanlık Mac Servisi Soğanlık Notebook Soğanlık Notebook Servis Soğanlık Notebook Servisi Soğanlık Notebook Tamir Soğanlık Notebook Tamiri Soğanlık Notebook Tamir Servisi Soğanlık Tablet Servisi Toshiba Servisi Uğurmumcu Asus Servisi Yakacık Bilgisayar Servis Yakacık Bilgisayar Servisi Yakacık Bilgisayar Teknik Servis Yakacık Bilgisayar Teknik Servisi
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN