Soğanlık bilgisayar servisi, Soğanlık bilgisayar servis, Soğanlık bilgisayar teknik servisi, Soğanlık bilgisayar teknik servis, Soğanlık bilgisayar yedek parca servis, 11

Kurtköy Bilgisayar Servisi (0552) 612 44 61


Kurtköy Bilgisayar Servisi

TEL: 0552 612 44 61

Kurtköy Bilgisayar Servisi

Kurtköy Bilgisayar Servisi için doğru adres

Kurtköy Bilgisayar olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı ve Kurtköy bilgisayar servisi sunacağımızdan eminiz, Yerinde Teknik Servis Hizmeti konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz…

Bilgisayarınız bozulduğunda kapı kapı dolaşıp Kurtköy’da Bilgisayarcı aramak yerine bize ulaşmanız veya aramanız yeterli olacaktır. Size firmamızdan bir personel yönlendirilir ve Kurtköy Bilgisayar servisi ve tamiri ile ilgili hemen, hemen her şey gezici Kurtköy bilgisayar servis araçlarımızda mevcuttur. Böylelikle tekrar git gel yapılmaz ve bilgisayarınızdaki sorunlar giderilirken zaman kaybetmezsiniz.

Markası, modeli, sorunu, servis günü, servis saati ne olursa olsun servis arkadaşlarımıza telefonda arıza hakkında ve bilgisayarın arıza yapmadan önceki süreci ile ilgili detaylı bilgi verebilir ve alabilirsiniz. Bu noktada sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. Kurtköy bilgisayar tamiri ve servisi konusunda bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.

ACİL Kurtköy BİLGİSAYAR SERVİSİ – Nöbetçi Kurtköy Bilgisayar Servisi yiz.

En hızlı ve uygun maliyetlere bilgisayarsınızı tamir edebiliriz.

Ayrıca Unutmayın Kurtköy bilgisayar servisi, Kurtköy gaming bilgisayar servisi ve Kurtköy gaming notebook servisi hizmetide vermektedir.

Eğer Kurtköyta oturuyorsanız ve Bilgisayarınızı, notebook veya laptop unuzu satmak istiyorsanız alım ve satım işlenmide yapmaktayız.

Ayrıca Kurtköy teknik servis merkezimize kabul ettiğimiz arızalı ürünleriniz ile ilgili tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır. Notebook onarımı, masaüstü bilgisayar onarımı, sistem problemleri, virüs temizliği v.b her türlü ihtiyaçlarınızı Kurtköy teknik servis merkezimizde kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktayız.

Kurtköy Bilgisayar Servisi

Kurtköy Asus servisi, Kurtköy Casper servisi, Kurtköy Lenovo servisi, Kurtköy Hp servisi, Kurtköy Acer servisi, Kurtköy Probook servisi, Kurtköy Fujitsu Siemens servisi, Kurtköy Dell servisi, Kurtköy Msi servisi, Kurtköy Toshiba servisi, Kurtköy Sony servisi, Kurtköy Adsl Kurulumu, Kurtköy Fiber İnternet Kurulumu, Kurtköy internet kurulumu, Kurtköy bilgisayar bakim anlaşmasi, web tasarim, Kurtköy Bilgisayar Servisi, Kurtköy Bilgisayar Teknik Servisi, Kurtköy Notebook Tamiri, Kurtköy Bilgisayar Hizmeti, Kurtköy Evlere Bilgisayar Servisi, Kurtköy işyerlerine Bilgisayar Servisi, Kurtköy Notebook Servisi, Kurtköy Ağ Kurulumu, Kurtköy Modem Kurulumu, Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi, Bakım Sözleşmesi, Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu, Kurtköy Network (Ağ) Kurulumu ve Desteği, Kurtköy Bilgisayar Yedek Parçası, Notebook Satışı, Kurtköy Kurumsal Bakım Anlaşması, Data(Veri) Kurtarma, Kurtköy Pc Onarımı, Kurtköy Bilgisayarcı, Kurtköy Pc Teknik Servisi, Bilgisayar, Kurtköy Bilgisayarcılar, Kurtköy Bilgisayar Tamircisi, Kurtköy Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Satın al, Tamirci, Servisi, Vaio servisi, Exper servisi, Samsung servisi, Compaq servisi, Kurtköy bilişim hizmetleri, network problemleri, ağ problemleri, Kurtköy internet servisi, internet problemleri, internet sorunu, Kurtköy Bilgisayar Satışı, Kurtköy Pc Bakımı, Kurtköy Masaüstü Bilgisayar Servisi, Kurtköy Dizüstü Servisi, Kurtköy Bilgisayar Tamiri, Notebook Yedek Parça, Kurtköy Teknik Servisi, Kurtköy Bilgisayar Bakım Anlaşması, Kurtköy Notebook Formatı, Notebook Ekran Tamiri, Kurtköy Notebook Teknik Servisi, Laptop Lcd Tamiri, Kurtköy Laptop Tamiri, Kurtköy Laptop Servisi, Kurtköy Laptop Teknik Servisi, Pc Yedek Parçası, Kurtköy Bilgisayar Servisleri, Kurtköy Bilgisayar Onarımı, Kurtköy Yerinde Bilgisayar Servisi, Kurtköy Bilgisayar Bakımı, Kurtköy Bilgisayar Format Servisi, Kurtköy Bilgisayar Desteği, iş yerlerine Pc Servisi, Kurtköy bilişim şirketi, Pc Servisleri, Kurtköy bilgisayar şirketi, Kurtköy bilgisayar şirketleri, yerinde teknik servis ve merkezimizde teknik servis olmak üzere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Verdiğimiz Hizmet Tipleri:

Ev Kullanıcılarına Verdiğimiz Hizmetler; Ev kullanıcıları için bilişim cihazlarında yaşanan sorunlar büyük dert olmuştur. Ev kullanıcılarının yaşadığı en büyük zorluklardan biri masaüstü bilgisayarlarındaki sorunları için bilgisayarlarını bilgisayar servislerine bırakmak olmuştur. Çünkü masaüstü bilgisayarların taşınması zor olduğu için bir servise götürmek ve sonrasında geri getirmek oldukça güçtür. Bunun yerine ev kullanıcıları yaşadığı sorunlar için eve destek hizmeti talep etmesi durumunda sorunların daha çabuk çözülmesini ve zaman kazanımını sağlayacaktır.

Kurtköy bilgisayar teknik servisi size bir telefon kadar yakındır.

Hemen bizi arayarak Kurtköy bilgisayar teknik servisi hizmeti alabilirsiniz.

Kurtköy Bilgisayar Teknik Servisi için Ev Kullanıcılarının Destek Talepleri;

Bilgisayar(PC, Laptop, Ultrabook, Netbook) yavaşlık sorunu.
İnternet erişim-bağlantı sorunu.
Modem ve Access Point(Kablosuz Erişim Noktası) kurulumu.
Wireless (Wifi) parolasının değiştirilmesi.
Bilgisayar(PC, Laptop, Ultrabook, Netbook) genel bakımı ve termal macun değişimi.
Bilgisayar donanımında upgrade(yükseltme) işlemi.
İşletim Sistemi ve programların lisans tedariği.
Bilgisayar(PC, Laptop, Ultrabook, Netbook) parça tedariği.
Bilgisayarlara uygulama/program kurulumu.
Ev içinde network(ağ) kablosunun çekilmesi.
Yazıcı/tarayıcı/plotter kurulumu.
İşletim sistemi ve uygulamalarda yaşanan hata bildirimleri.
İnternet yavaşlık probleminin tespiti.
Yazıcı toneri veya yazıcı kartuş talebi.

Bilgisayarlarda yapılan genel bakım ve termal macun değişimi ısınma problemlerinin önüne geçerek bilgisayarın performansının artmasında yardımcı olur. Genel bakımda bilgisayarlar tozlardan arındırılır. Anakart üzerinde termal pad varsa bu termal padler değiştirilir. Yapılan bu işlemler sonrasında bilgisayarın ömrü de uzamış olur. Çünkü bir çok bilgisayar yetersiz performanstan dolayı yerini yeni bilgisayara bırakıyor.

Firmalara, Şirketlere ve Kurumlara Verdiğimiz Hizmetler;

Yıllık Bilgi İşlem(Bilgisayar) Bakım Sözleşmesi Hizmetleri
Server Satışı, Kurulumu ve Yapılandırılması
Firewall Satışı, Kurulumu ve Yapılandırılması
Network(Ağ) Altyapı Kablolama ve Kurulumu
Network(Ağ) Sorunlarının Çözümü
Windows İşletim Sistemleri Satışı ve Kurulumu
Microsoft Ofis Programları Satışı ve Kurulumu
Antivirüs Yazılımları Satış ve Kurulumu (Eset, Sophos, Kaspersky vb.)
Orijinal ve Muadil Yazıcı Toneri ve Yazıcı Kartuşu Satışı
Bilgisayar Satışı, Tamiri ve Yerinizde Destek Hizmeti
Bilgisayar, Laptop, Ultrabook, Netbook ve Mac İşletim Sistemi Format Hizmeti
Bilgisayar Bakımı, Virüs ve Spam Temizliği
Modem Satışı ve Kurulumu
Access Point Satışı ve Kurulumu
Bilgisayar Yedek Parça Satışı ve Kurulumu
Kamera Güvenlik Sistemleri Satışı ve Kurulumu

Etiket(Tag):

Kurtköy ilçesi için verdiğimiz diğer hizmetler;

Kurtköy bilgisayar tamiri

Kurtköy bilgisayar teknik servisi

Kurtköy bilgisayar servisi

Kurtköy laptop tamiri

Kurtköy laptop servisi

Kurtköy ultrabook tamiri

Kurtköy ultrabook servisi

Kurtköy netbook tamiri

Kurtköy netbook servisi

Kurtköy modem kurulumu

Kurtköy Access point(kablosuz erişim noktası) kurulumu

Kurtköy kartuş, toner, muadil toner satışı

Kurtköy kartuş, toner dolumu

Kurtköy network(ağ) kurulumu

Kurtköy veri yedekleme

Kurtköy data(veri, bilgi) kurtarma

Kurtköy web tasarımı

Kurtköy apple servisi

Kurtköy apple tamiri

Kurtköy bilgisayarcılar

Kurtköy Bilgisayar Servisi (0552) 612 44 61 ile Benzer Yazılar:

30 Mart 2024 Saat : 11:34

Kategoriler


Acer Servisi Anadolu Yakası Apple Servisi Apple Servisi Asus Servisi Bilgisayar Servisi Soğanlık Casper Servisi Compaq Servisi Dell Servisi Exper Servisi Hp Servisi Kartal Lenovo Servisi Msi Servisi Notebook Tamiri Soğanlık Packard Bell Servisi Soğanlık Soğanlık Apple Servisi Soğanlık Bilgisayar soğanlık bilgisayar servis soğanlık bilgisayar servisi Soğanlık Bilgisayar Tamiri Soğanlık Bilgisayar Tamir Servisi Soğanlık Bilgisayar Teknik Servis Soğanlık Bilgisayar Teknik Servisi Soğanlık Gaming Bilgisayar Servis Soğanlık iMac Servisi Soğanlık iPad Servisi Soğanlık iPhone Servisi Soğanlık Laptop Servisi Soğanlık Laptop Tamiri Soğanlık Macbook Servisi Soğanlık Mac Servisi Soğanlık Notebook Soğanlık Notebook Servis Soğanlık Notebook Servisi Soğanlık Notebook Tamir Soğanlık Notebook Tamiri Soğanlık Notebook Tamir Servisi Soğanlık Tablet Servisi Toshiba Servisi Uğurmumcu Asus Servisi Yakacık Bilgisayar Servis Yakacık Bilgisayar Servisi Yakacık Bilgisayar Teknik Servis Yakacık Bilgisayar Teknik Servisi
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN